Enam kui 2500 erinevat toodet kohapeal kohe olemas!

Ostuinfo

Kiire tarne!

Kõiki tooteid on võimalik osta nii meie müügisalongis kohapeal (Valukoja 10, Tallinn) kui ka e-poe kaudu.

Ostmiseks e-poe kaudu vali p;sobiv toode ja vajuta nuppu "Lisa ostukorvi". Peale kõigi soovitud toodete lisamist täida ostukorvis kõik vajalikud väljad, vali sobiv tasumisviis ning vajuta nuppu "Kinnita tellimus".
 

  • Valides tasumisviisiks "Pangalink“ või "Kaardid" on Sul võimalik tasuda koheselt.
  • Valides tasumisviisiks "Ettemaksuarve" saadame Sulle e-postile esimesel võimalusel ettemaksuarve (hiljemalt 1 tööpäeva jooksul), mille alusel saad kauba eest tasuda. Kaup on Sulle broneeritud 3 tööpäeva, palume tasuda selle aja jooksul.
  • Valides tasumisviisiks "Tasu 3-s võrdses osas" on Sul võimalik tasuda intressivabalt kolmes osas 3-e kuu jooksul.
    See on ESTO AS poolt pakutav makseviis (ESTO 3), mis võimaldab klientidel tasuda ostude eest kolmes võrdses osas intresse ja teenustasusid maksmata. Esimene osamakse tuleb tasuda alles ühe kuu pärast. Ostu kinnitamine toimub vaid mõne hetkega.
  • Valides tasumisviisiks "Kännukas järelmaks" on Sul võimalik tasuda kiirelt ja mugavalt osamaksete kaupa. Järelmaksu saab taotleda ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil ning positiivse vastuse korral koheselt ka lepingu sõlmida.

Peale tasumist väljastame kauba vastavalt soovitud kättesaamise viisile enamasti sama/järgmise tööpäeva jooksul.

Kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kännukas OÜ-l on õigus jätta tellimus täitmata juhul kui tellitud kaup on laost otsa saanud, samuti kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui tellimuse eest on juba tasutud ja tellimust ei ole võimalik täita, siis tagastame tasutud summa esimesel võimalusel.

Kiire tarne!

Kniks kinkekaart

 


Kauba kättesaamise viisid (Eesti piires):

- Smartposti pakiautomaat 0 €
- Omniva pakiautomaat 0 €
- Kulleriga 3,99 € (üle 50 € ostu puhul 0 €)
- Tuled ise järgi meie müügisalongi (Valukoja 10, Tallinn) 0 €

 

Kaup jõuab Sinuni üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul.

Saame pakkuda väga kiiret tarnet, kuna meie pakutavad tooted on kõik meie enda laos kohapeal olemas.

 


Kauba vahetamine või tagastamine

Kui ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus kaup tagastada või välja vahetada teavitades meid sellest 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Tagastamissoovist palume teada anda e-postile info@kannukas.ee. Kaup tuleb tagastada meile esimesel võimalusel (maksimaalselt 14 päeva jooksul alates tagastamissoovi esitamisest). Raha kauba eest tagastatakse Sinu arveldusarvele esimesel võimalusel, maksimaalselt 14 päeva jooksul alates tagastamissoovi esitamisest.

 


Kauba puuduste esinemine

Kui ostetud tootel ilmneb 2 aasta jooksul mõni defekt, siis tuleks selle tootega meie poole pöörduda hiljemalt 2 kuu jooksul peale puuduse ilmnemist.

Kõik täiendavad küsimused ja info tellimuse kohta on oodatud e-postile info@kannukas.ee või telefonil 611 6180