Enam kui 2500 erinevat toodet kohapeal kohe olemas!Ostuinfo

OstuKaitse garantii

 

Kõiki tooteid on võimalik osta nii meie müügisalongis kohapeal (Sepise 10, Tallinn) kui ka e-poe kaudu.

Ostmiseks e-poe kaudu valige sobiv toode ja vajutage nuppu "Lisa ostukorvi". Peale kõigi soovitud toodete lisamist täitke ostukorvis kõik vajalikud väljad, valige sobiv tasumisviis ning vajutage nuppu "Kinnita tellimus".

  • Valides tasumisviisiks "Pangalink“ või "Krediitkaardiga" on Teil võimalik maksta koheselt. 
  • Valides tasumisviisiks "Ettemaksuarvega" saadame Teie e-postile esimesel võimalusel ettemaksuarve (hiljemalt 1 tööpäeva jooksul), mille alusel saate kauba eest tasuda. Kaup on Teile broneeritud 3 tööpäeva, palume tasuda selle aja jooksul.
  • Valides tasumisviisiks "Liisi järelmaksuga" on Teil ID-kaardi või Mobiil-ID-ga võimalik taotleda järelmaksu ja positiivse vastuse korral sõlmida koheselt järelmaksuleping.

Peale tasumist väljastame kauba vastavalt soovitud kättesaamise viisile reeglina 1-3 tööpäeva jooksul.

Kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kännukas OÜ-l on õigus jätta tellimus täitmata juhul kui tellitud kaup on laost otsa saanud, samuti kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu. Kui tellimuse eest on juba tasutud ja tellimust ei ole võimalik täita, siis tagastame tasutud summa esimesel võimalusel.

Kiire tarne


Kauba kättesaamise viisid (Eesti piires):

- SmartPOST pakiautomaadiga 0 €
- Kulleriga 4.79 € (üle 50 € ostu puhul 0 €)
- Tulete ise järgi meie müügisalongi
(Sepise 10, Tallinn) 0 €
 


Kauba vahetamine või tagastamine

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus kaup tagastada või välja vahetada teavitades meid sellest 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Tagastamissoovist palume teada anda e-postile info@kannukas.ee. Kaup tuleb tagastada meile esimesel võimalusel (maksimaalselt 14 päeva jooksul alates tagastamissoovi esitamisest). Raha kauba eest tagastatakse Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, maksimaalselt 14 päeva jooksul alates tagastamissoovi esitamisest.

 


Kauba puuduste esinemine

Kui ostetud tootel ilmneb 2 aasta jooksul mõni defekt, siis tuleks selle tootega meie poole pöörduda hiljemalt 2 kuu jooksul peale puuduse ilmnemist.

 

Kõik täiendavad küsimused ja info tellimuse kohta on oodatud e-postile info@kannukas.ee või telefonil 611 6180