Enam kui 2500 erinevat toodet kohapeal kohe olemas!Motörheadphönes garantii

HEI SÕBER!

Kõigepealt suur tänu, et meie toote ära ostsid. Meie meeldime sulle, järelikult meeldid sina meile kah.

Kõik uued Motörheadphönesi tooted on piiratud garantiiga, mis tähendab, et toote normaalse kasutamise korral ei tohiks neil kahe (1+1) aasta jooksul alates ostmise päevast mingeid tootmisest või materjalist tingitud vigu olla.

Aga pea meeles, semu, et sa ei hakka vinguma mingite pisikeste kriimude või vigade pärast. Meie tooted on tehtud selleks, et neid kasutada, ja seepärast vananevad nad ka väärikalt, nii et iga kulumine ja kriips ei käi garantii alla teps mitte. Niikaua, kuni meie tooted oma ülesannet täidavad, on see piisavalt OK. Ja kui sa meie toodetega kurjasti käitud, käitume meie samuti! Nii et kui kohtlesid neid karmilt või kui toode sai õnnetuses kannatada, siis sorry, aga garantiinõuet vastu ei võeta!

Tuksilastud kuulareid ega kõveraksväänatud pistikuid garantii ei kata.

Võid meie tooteid vabalt modifitseerida või paremaks vuntsida, aga sel juhul ära garantiiga enam arvesta. Seega on see su omal vastutusel. Ära siis parem seda tee - me tahame, et sa teine kordki meie tooteid ostaksid!

Meie garantii alla ei käi ka viga, mis tekkis force majeure`i (guugelda, kui sa ei tea, mis see on) tagajärjel või viga, millest sa juba ostmisel teadsid.

See garantii kehtib ainult toote enda, mitte koos tootega kaasa tulnud lisaosade kohta.

Tooted, millel on meie garantii, parandatakse tasuta ja selleks kasutame uusi või taastatud varuosi või asendame toote töötava, võrdväärse tootega, mis on uus või taastatud.

 

VÕI SIIS JURIIDILISE TEKSTINA: